Lonsdale, Everlast, Tapout a jiné, jen za příznivé ceny

5. 2. 2014 jsme spustili teprve FACEBOOK LondonBridge, bohužel předtím byl špatně nastaven. Omlouváme se za problémy

1. 1. 2013 bylo zlevněno doručení přepravní společností PPL pro vaši větší spokojenost a urychleno dodávání zboží také Českou poštou.

5. 5. 2012 byl přidán výrobce Hollister, DKNY, dále jsme také pro Vás zprovoznili opět filtrování podle barev a možnost výběru filtrování pro dámské a pánské produkty zvlášť. Na dalších zlepšeních shop LondonBridge.cz stále pracuje.

13. 1. 2012 jsme přidali také výrobce  TapoutCalvin Klein. USA Pro.

11. 10. 2011 jsme do naší rozsáhlé nabídky ještě přidali pro Vás také přidali značky  KappaRegatta KappaMarvel a jiné.

Dne 15. 10. 2010 jsme přidali pro Vás následující kategorie do hlavní nabídky zboží, doufáme, že se tím usnadní Váš spokojený nákup zboží.

10. 4. 2011 jsme pro Vás přidali nabídku Lee Cooper oblečení a Lee Cooper boty, atd.

Stačí, když kliknete na následující nabídku značkového zboží Umbro , Adidas , Puma , Reebok , Fila , Everlast , Lonsdale , Airwalk , No Fear , Nike

18. 11. 2010 jsme pro Vás upravili kategorie výrobců pro vaše snadnější vyhledávání, věříme, tato změna přispěje k větší spokojenosti našich zákazníků. 

Na úvodní straně LondonBridge již můžete klikat na loga výrobců, jako jsou např. Lonsdale, Umbro, Nike, Airwalk, atd., zobrazí se Vám nabídka oblečení a obuvi daného výrobce, kterého jste si zvolili.